Tableau on loonud detailideni viimistletud ärianalüüsi keskkonna, mis pakub Sulle andmete analüüsimisel ja visualiseerimisel intuitiivset ja nauditavat kogemust. Tableau abil saad andmetest leida kiirelt ja lihtsalt enda jaoks olulised sõnumid, näha trende ja muuta need otsuse langetamiseks väärtuslikuks allikaks.

Tableau pakub lahendust nii analüütikule, kelle ülesandeks on erinevate andmete põhjal andmeanalüüsi teostada, kui ka suurettevõtetele, kus tuleb terve organisatsioon erineva taseme aruandluse ja KPI juhtimisinfoga katta.

Lisaks sobib Tableau töövahendina ka neile, kes soovivad oma platvormi koosseisus aruandluse ja analüüsi komponente pakkuda, sel juhul integreeritakse Tableau oma lahenduse sisse (embedded analytics).

Tableau tooted on Tableau Desktop, Tableau Server, Tableau Online, Tableau Prep mis on kõik kompekteeritud kasutaja jaoks mugavatesse litsentipakettidesse Tableau Creator, Tableau Explorer ja Tableau Viewer. Loe pikemalt litsentsipakettidest ja hindadest meie blogiartiklist: Tableau rollipõhine hinnastamine

Wizon on Eestis Tableau Silver partner ning saame aidata klientidel soetada Tableau litsentsid, läbi viia kasutajate koolitused ning aidata ka professioonaalsel kasutuselevõtul, et tagada investeeringu parim tasuvus.

 

 

 

Soovid rohkem infot Tableau kohta?

Võta meiega ühendust ja lepime kokku aja Tableau tutvustuseks.

Võta meiega ühendust!