Snowflake trial – proovikonto

Snowflake proovikonto võimadab testida Snowflake andmebaasiteenust. Proovimiseks võid kasutada Snowflake poolt pakutavaid erineva suurusega näidisandmeid või laadida üles oma andmed. Konto võid prooviperioodil siduda nii oma andmeintegratsiooni vahendiga kui ka ärianalüütika vahendiga, nt Tableau.

Snowflake trial-i kasutamisel on 2 piirangut: ajaliselt 30 päeva ning rahaliselt $400 krediiti. Nende piirangute raames saad kasutada täisfunktsionaalset Snowflake andmebaasiteenust.

Konto avamise käigus on vaja otsustada Snowflake teenuse versioon: Standard, Enterprise või Business Critical. Soovitame valida vaikimisi Enterprise, mis on ka enamlevitud versioon. Kui soovid testida kõige soodsamat ja ühtlasi ka peamist baasfunktsionaalsust, vali Snowflake trial-i versiooniks Standard. Kui on vajadus täiendavate turvavõimaluste järele (nt privaatvõti jmt), vali Business Critical. Lisaks tuleb valida eelistatud pilveplatvorm: Amazon Web Services, Microsoft Azure või Google Cloud Platvorm. Tee valik lähtuvalt sellest, millist pilveplatvormi su organisatsioon peamiselt kasutab. Lisaks tuleb seejärel valida ka teenuse regioon. Jällegi lähtu sellest, mis regioonis on su teised peamised seotud pilveteenused.

Peale valikute tegemist saad Snowflake proovikonto avamise kohta 15 minuti jooksul kinnituse oma e-maili aadressile. Proovikonto kasutamiseks ei ole vaja sisestada krediitkaardi andmeid.

Snowflake proovikonto loomine:

Wizon
Snowflake partner