23Wizon-i meeskond omab oma projektide ja tööde raames kogemusi mitmete erinevate tehnoloogiatega.

Meie ametlikud lepingulised partnerid on:

 

 

 

 

Tableau on maailma juhtiva visuaalse andmeanalüüsi tarkvara looja. Wizon on Tableau esimene ja suurim partner nii Eestis kui ka kogu Baltikumis. Oleme Tableau partner aastast 2014 ning tänaseks saavutanud Tableau Silver Partner taseme. Meil on sertifitseritud Tableau konsultandid ning üle 30 Tableau kliendi, kus on kokku üle paari tuhande Tableau kasutaja. Teeme Tableau koolitusi, konsultatsioone ja aitame ettevõttes Tableau edukalt kasutusele võtta. Oleme ametlik Tableau litsentside ja tootetoe edasimüüja Eestis.

 

Snowflake on uuenduslik andmeaida andmebaasi platvorm, mis on loodud spetsiaalselt algusest peale pilvepõhiselt. Wizon on Snowflake esimene partner nii Eestis kui ka kogu Baltikumis. Oleme Snowflake juurutuspartner ning aitame sul Snowflake edukalt kasutusele võtta, olgu selleks uue andmeaida projekti läbiviimine või olemasoleva andmeaida migratsioon.

 

 

 

Vertica on analüütiline andmebaasi platvorm, mis on spetsiaalselt loodud suurte andmemahtude analüüsiks. Wizon on Vertica litsentside edasimüüja ja juurutuspartner Eestis. Meie meeskonnas on Eesti kõige staažikamad Vertica spetsialistid ning esimese juurutusprojekti läbiviijad Eestis. Meil on mitu Vertica klienti ja kogenud ning sertifitseeritud konsultandid. Aitame läbi viia nii Vertica pilootprojekti kui ka eduka juurutuse.

 

 

Attunity on andmete integratsiooni vahend, mis võimaldab andmed reaalaja lähedaselt replitseerida ühest andmebaasist andmeaita. Wizon on Attunity ametlik partner Eestis. Oleme litsentside ja tootetoe edasimüüja.

 

 

Lisaks meie ametlikele partneritele oleme töötanud ning omame kogemusi ka mitmete teiste tootjate tarkvaradega.

Näiteks:

  • andmebaasidest Microsoft SQL Server, Postgres, Amazon Redshift, MySQL, Teradata, Oracle, jt
  • aruandluse ja visualiseerimise vahenditest Microsoft PowerBI, SAP Business Objects, jt
  • andmeintegratiooni vahenditest Pentaho, Talend, Microsoft SSIS, Oracle DI, SAP Data Services, Matillon, jt
  • Lisaks oleme töötanud nii Amazon AWS kui ka Azure pilvekeskkondades.
Soovid abi sobiliku tarkvara leidmisel ja kasutusele võtul?

Võta meiega ühendust!