Wizon-i meeskond omab oma projektide ja tööde raames kogemusi mitmete erinevate tehnoloogiatega. Lähtuvalt aga meie tehnoloogilistest eeslistustest, nende tehnoloogiate kõrgetest hinnagutest ja kliendirahulolust oleme me aga Tableau partner ja Snowflake partner.

Tableau Partner

Tableau on maailma juhtiva visuaalse andmeanalüüsi tarkvara looja. Wizon on Tableau esimene ja suurim partner nii Eestis kui ka kogu Baltikumis. Oleme Tableau partner aastast 2014 ning tänaseks saavutanud Tableau Silver Partner taseme. Meil on sertifitseritud Tableau konsultandid ning üle 40 Tableau kliendi, kus on kokku üle paari tuhande Tableau kasutaja. Teeme Tableau koolitusi, konsultatsioone ja aitame ettevõttes Tableau edukalt kasutusele võtta. Oleme ametlik Tableau litsentside ja tootetoe edasimüüja Eestis.


Snowflake partner

Snowflake on uuenduslik andmeaida andmebaasi platvorm, mis on loodud spetsiaalselt algusest peale pilvepõhiselt. Wizon on Snowflake esimene partner nii Eestis kui ka kogu Baltikumis. Oleme Snowflake juurutuspartner ning aitame sul Snowflake edukalt kasutusele võtta, olgu selleks uue andmeaida projekti läbiviimine või olemasoleva andmeaida migratsioon.


Lisaks meie ametlikele partneritele oleme töötanud ning omame kogemusi ka mitmete teiste tootjate tarkvaradega. Näiteks:

  • andmebaasidest Vertica, Microsoft SQL Server, Postgres, Amazon Redshift, MySQL, Teradata, Oracle, jt
  • aruandluse ja visualiseerimise vahenditest Microsoft PowerBI, SAP Business Objects, jt
  • andmeintegratiooni vahenditest Pentaho, Talend, Microsoft SSIS, Oracle DI, SAP Data Services, Matillon, Airflow, jt
  • Lisaks oleme töötanud nii Amazon AWS kui ka Azure pilve keskkondades.
Soovid abi sobiliku tarkvara leidmisel ja kasutusele võtul?

Võta meiega ühendust!