Teenused

Tableau on väga intuitiivne töövahend ning internetis on ka saadaval palju õppematerjali iseseisvaks õppimiseks ja kiireks kasutuselevõtuks. Samas tagab aga siiski fokuseeritud koolitus kogenud instruktori poolt kiirema Tableau kirjaoskuse ja parimate praktikate omandamise. See omakorda pakub ka investeeringule kiirema ja kõrgema tasuvuse.

Korraldame nii kasutajate koolitusi ning viime läbi ka Tableau ärianalüüsi kasutuselevõtu projekte.

 

Koolitused

Pakutavad koolitused võivad olla nii klassiruumi vormis kui ka individuaalsed koolitus-konsultatsiooni vormis. Klassiruumi koolitusi korraldame nii avatud koolitustena kui ka ettevõtte-põhiselt.

 

Tableau baaskoolitus (1 päev):

Koolitus on mõeldud Sulle, kui Sa alles teed Tableau’ga tutvust, kasutad oma töös andmeid ning soovid neid efektiivselt ja visuaalselt analüüsida ning esitada.
Sa omandad koolitusel Tableau Desktopi kõige olulisemad töövõtted. Sa õpid andmetest erinevat tüüpi vaateid looma ning interaktiivseid visualisatsioone kokku panema.

Tableau koolitus edasijõudnutele (1 päev):

Koolitus on mõeldud Sulle, kui Sa juba omad töökogemust Tablea’ga ja soovid oma teadmisi ja oskusi järgmisele tasemele viia.
Koolitusel omandad Sa keerukamate visualisatsioonide loomise oskused.

 

Konsultatsioonid ja projektid

Aitame välja töötada just Sinu valdkonna ja ettevõtte spetsiifika ning vajadustega arvestava Tableau visuaaalse aruandluslahenduse. Oleme aidanud välja töötada Tableau aruandluslahendusi ettevõtetele erinevatest valdkondadest, kasutades erinevaid andmeallikaid.

Juhul kui andmemahud on väga suured ja andmeid on aruandluse eesmärgil vaja koondada  mitmest erinevast süsteemist, aitame ka andmete organiseerimise ja sobiva lahenduse väljatöötamisega andmete laadimiseks ning integreerimiseks.

Soovid lisainfot koolituste või teenuste kohta?

Võta meiega ühendust ja pakume sulle välja sobliku lahenduse

Kirjuta meile!