Tableau on väga intuitiivne töövahend ning internetis on ka saadaval palju õppematerjali iseseisvaks õppimiseks ja kiireks kasutuselevõtuks. Samas tagab fokuseeritud koolitus kogenud instruktori poolt kiirema Tableau kirjaoskuse ja parimate praktikate omandamise. See omakorda pakub ka investeeringule kiirema ja kõrgema tasuvuse.

Pakutavad koolitused võivad olla nii klassiruumi vormis kui ka individuaalsed koolitus-konsultatsiooni vormis.
Klassiruumi koolitusi korraldame nii avatud koolitustena kui ka ettevõtte-põhiselt.

Meie koolitajad omavad pikaajalist koolitamise kogemust (~10 aastat) ning kasutavad oma töös igapäevaselt Tableau’d erinevate ärianalüüside tegemiseks, seega oskavad koolitusel siduda teoreetilise osa reaalse elu näidetega.


Tableau põhiteadmiste koolitus

Koolitus on mõeldud Sulle, kui Sa kasutad oma töös andmeid ning soovid neid efektiivselt ja visuaalselt analüüsida ning esitada. Koolitusel osaleja pole varem Tableau-ga töötanud või on seda teinud vähesel määral ning soovib oma oskusi täiendada.

Koolitusel omandad Tableau Desktopi kõige olulisemad töövõtted ja omad ülevaadet võimalustest. Õpid andmetest erinevat tüüpi vaateid looma ning interaktiivseid visualisatsioone kokku panema, mida saad koheselt kasutada oma igapäevatöös.

Koolituse maht: kokku 1 päev

Põhiteadmiste koolituse detailsem sisu…


Tableau edasijõudnute koolitus

Koolitus on mõeldud Sulle, kui Sa juba omad töökogemust Tableau-ga ja soovid oma teadmisi ning oskusi järgmisele tasemele viia. Koolitusel omandad Sa keerukamate ärianalüüside teostamise oskused.

Praktilised harjutused on suunatud keerulisemate visuaalide, parameetrite ning mitmekülgsete arvutatavate väljade loomisele. Jagame lisaks parimaid praktikaid tagamaks lahenduse parim loetavus ja jõudlus.

Koolituse maht: kokku 1 päev.

Edasijõudnute koolituse detailsem sisu…

Ei leidnud huvipakkuvat koolitust? Võta meiega ühendust, et pakkuda sulle sobiv lahendus:

Kirjuta meile!